PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImtvaGFuYS5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Мати вперше розповість дочці правду про батька

23.02.2015

У вівторок, 24 Лютого глядачі побачать продовження історії сім’ї Демченко. У другій серії, сім’ї з Кіровоградської області доведеться потрудитися.

Мама Тетяна і вітчим Сергій знаходяться в таборі біженців зі східних областей України, щоб переосмислити своє життя і пізнати цінність сім’ї. Тут їх чекають обмеження в курінні, трудотерапія, а також історії людей, які втратили все, але зберегли головне – сім’ю. Дівчинка Катя набуває самостійність. У таборі скаутів, в якому вона перебуває, їй належить навчитися скелелазінню, їй довірять вартувати табір, добувати їжу. Дівчинка знайде друзів і, нарешті, почне йти на контакт.

По приїзду в село, мати Тетяна вперше нажиться на відверту розмову з власною матір’ю, бабусею сімейства. Чому та не рятувала її від батька садиста? Чому терпіла агресію і гнів неврівноваженого чоловіка? Вперше Тетяна отримає відповіді на питання, які мучили її впродовж життя.

Перша в житті матері і дочки розлука – сприяла усвідомленню цінності один одного. При зустрічі вони плачуть і обіймаються.
Правила третього тижня – спрямовані на довіру і зближення родини. Завдяки коучу і стилістам, увага Тетяни вперше зконцентрується на її зовнішньому вигляді. Жінка неймовірно перетворитися. Тепер Катя буде наслідувати приклад красивої і доглянутої мами.

В одному з наступних правил сім’ї буде запропоновано налагодити взаємини з сусідами. 7 років проживання в селі, родина Демченко тільки зустрічала косі погляди односельчан. Свято врожаю, який придумають мама з дівчинкою, спрацює на потепління у взаєминах з сусідами.

Все в родині Демченко налагоджується, і настав час довіритися мамі і Каті – один одному. Яку таємницю зберігають жінки цього сімейства? Що такого створили колишній чоловік Тетяни і батько Каті? Найжорстокіша правда сім’ї розкриється в цій серії. Не пропустіть, 24 лютого, о 22.30 на СТБ!

Video: Мати вперше розповість дочці правду про батька

Настало время довериться маме и Кате - друг другу. Какую тайну хранят женщины этого семейства? Что такого сотворил бывший муж Татьяны и отец Кати? Самая жестокая правда семьи раскроется