PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImtvaGFuYS5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Мати і донька ведуть боротьбу за любов дитини

09.07.2014

У минулому випуску «Кохана, ми вбіваємо дітей» глядачі СТБ познайомилися з родиною Трофименко з Харкова. За увагу дітей тут ведуть війну один проти одного одночасно бабуся і їх рідна мати. На першому тижні проекту мати, батько і бабуся провалили більшість завдань, ще більше ускладнивши конфлікт.

Новий тиждень повинен показати чи зможуть Трофімови вирішити всі свої конфлікти заради майбутнього своїх дітей.

В рамках проекту вони вирушили до Криму в повному складі: мати Яна, отець Олексій, бабуся Світлана Володимирівна та троє дітей. Сім’я налаштована позитивно, проте в кінцевому пункті призначення їх чекає сюрприз. Жити Трофімови повинні в напівзруйнованому будинку, де немає навіть ліжок. Саме такі екстремальні умови і повинні проявити суть їхнього конфлікту.

«В екстремальних умовах люди проявляють себе такими, які вони є», – говорить ведучий проекту Дмитро Карпачов.

Головне завдання Яни – стати лідером і взяти на себе відповідальність за сім’ю. Вона повинна роздавати завдання і керувати процесом. Але всі її спроби закінчуються провалом.

Сварки починаються буквально з першої години перебування в будинку.

«Я не можу. У мене не виходить командувати », – скаржиться героїня.

Яна не справляется с заданием

Яна не впоралась із завданням

У сформованих умовах відносини Світлани Володимирівни та Яни руйнуються просто на очах. На думку Яни, мати спеціально не дозволяє їй проявляти ініціативу:

«Ти будеш задоволена, коли буде зруйновано все, що я зробила», – крізь сльози каже матері дочку.

У свою чергу, бабуся дійсно робить кроки до примирення, проте Яна не чує її.

«Де моя помилка, я ж хочу як краще», – зізнається Світлана Володимирівна.

Олексій проявив ініціативу і повів жінок в гори, щоб там вони, нарешті, поговорили і почули один одного. Цей похід або примирить Трофімових, або посварить остаточно і безповоротно. Олексій, в рамках завдання, виконує роль рефері, і допомагає жінкам піти на розмову. Вони починають говорити чесно і відкрито. Першою на контакт йде Світлана Володимирівна:

«Я хочу бути разом. Разом, це не «йди за мною», це означає поруч, по одній стежці, залишивши всі образи внизу ».

Жінка настільки бажає, щоб дочка її почула, що долає неймовірне, і сама піднімається на крутий пагорб. Яна, нарешті, готова чути мати. Її чіпають до глибини душі слова Світлани Володимирівни:

«Виходить, я прожила життя даремно, і мій досвід не потрібен нікому», – плаче Світлана Володимирівна.

Светлана Владимировна

Світлана Володимирівна

Яна чує мати вперше за 40 років. Жінки миряться. Наприкінці другого тижня сім’я стала на шлях примирення.

Однак, на цьому випробування не закінчуються. Третій тиждень повинна стати завершальною і відповісти на питання, чи буде мир в сім’ї Трофименко.

Будет ли мир в семье Трофименко?

Чи буде мир в сім’ї Трофименко?

Олексій та Яна повинні знайти спільну мову зі старшим сином Валентином. Мати умовляє його повернутися додому. Чи не вперше говорить про те, наскільки він значимий для неї. Олексій влаштовує дружині романтичне побачення, показуючи, що вона не тільки потрібна, але також і кохана, бажана.
Тепер Яна з Олексієм повинні проявити турботу про бабусю і показати, наскільки вони вдячні. Зроблене руками зятя настільки зворушило Світлану Володимирівну, що вона не витримала і заплакала від вдячності.

Проявивши неймовірні зусилля, сім’я долала свої страхи, образи, комплекси. Але чи не виявиться цього мало? Чи вдалося їм змінити що-небудь? Як складеться доля трьох їх синів?

Відповіді на ці питання ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Мати і донька ведуть боротьбу за любов дитини

За внимание детей ведут войну друг против друга одновременно бабушка и их родная мать. На первой неделе проекта мать, отец и бабушка провалили большинство заданий, еще больше усугубив конфликт.