13-річний підліток б’є бездомних

Кохана, ми вбиваємо дітей

На проект «Кохана, ми вбіваємо дітей» звернулася сім’я Кудін з міста Запоріжжя. Сім’я складається з двох чоловік: 44-річна мама Оксана та 13-річний син Артем. За словами матері, син абсолютно некерований. Крім того, він грубить, грубіянить, ледарює, хуліганство, п’є і курить.

У 13 років нормою для хлопчика є такий аморальний вчинок, як побити бездомну людину. В’язниця не лякає підлітка, оскільки там годують і вкладають спати. При цьому, вже два роки відбуває умовно за пограбування.
Однак, у такої поведінки хлопця, все-таки, теж є причина. Сама Оксана також п’є, курить, та ще й піднімає руку на сина. У цього конфлікту між матір’ю і сином є дуже конкретна причина. Виявилося, що хлопець затаїв на маму образу, адже кілька років тому, коли помер улюблений для Артема людина – його вітчим, мама приховала цей факт від нього, як і страшну причину смерті.

Що сталося з вітчимом Артема? Що приховала від сина рідна мати? На що вона буде готова, щоб налагодити втрачений багато років тому контакт? Про це ви дізнаєтесь вже у вівторок, 7 квітня, о 22.30 на каналі СТБ!