Рідна мати продала дочку за тисячу гривень

Кохана, ми вбиваємо дітей

На проект «Кохана, ми вбіваємо дітей» звернулася сім’я Педора з міста Ніжин. 51-річна Інна та 78-річна Галина Яківна виховують 8-річну Ксенію. Дівчинка, прогулює уроки, б’є дітей, кидається цеглою і навіть почала бити прабабусю.

Її мати – Аля, живе по сусідству, вона позбавлена ​​батьківських прав бабусями, і займається облаштуванням нової сім’ї. З 8-річною дочкою вона не спілкується взагалі.

Бабусі ж, що виховують Ксюшу, застосовують єдиний метод – лупцювання. Причому, дівчинці пропонується вибір, ніж її будуть бити: пасок або дріт. Але в рамках проекту, на кілька днів дитина відправиться жити до рідної матері. Яке ж буде розчарування 8-річної Ксюши, коли з’ясується, що мама не стане терпіти її хуліганства і відправить знову до бабусь, які б’ють її.

Виявляється, що між усіма жінками в цій родині існує давній конфлікт, і самі бабусі запропонували Алі грошей, щоб вона відмовилася від дитини. Навіщо це було потрібно двом пенсіонеркам? Чому замість любові і ласки, вони тільки б’ють маленьку дівчинку? Все це ви дізнаєтеся вже у вівторок, 24 березня, о 22.30 на СТБ!